Informasjonsmøte

Informasjonsmøte

Best Western Leto Arena onsdag 24.11.2021 kl. 19:00

 

Eidsvoll sykkelklubb inviterer alle medlemmer til et uformelt informasjonsmøte hvor vi vil informere litt om klubbens utvikling i 2021, samt presentere de forskjellige sykkelgruppene med ressurspersoner, målsetninger for 2022 og eventuelle ritt i oppkjøringen.

Intersport Råholt kommer og informerer om sitt tilbud til våre medlemmer.

Kai Lexberg kommer for å fortelle litt om suksessen til det Norske Juniorlandslaget på landevei.

Bilde hentet fra Administrasjon – sykling.no

 

Kai Lexberg har også fått spørsmål om han vil dele sin erfaring med trening til oss og har derfor utarbeidet en treningsplan som alle kan benytte, denne treningsplanen er et utgangspunkt der man kan følge hele eller man kan plukke ut noen av delene til sitt opplegg.

 

Det blir enkel bevertning for kvelden.

 

Med vennlig hilsen

Eidsvoll Sykkelklubb

Del:
Skroll til toppen