Stem på Eidsvoll sykkelklubbs barne og ungdomssatsing

Pengene skal gå til å videreutvikle og forbedre barn og ungdomssatsingen i klubben. Drakter og sykler skal kjøpes inn, og løyper i terrengparken som passer for barn og ungdommer er høyt på ønskelisten

Laget vårt er med i Klubben i mitt hjerte, hvor vi konkurrerer om flotte pengepremier. Vi håper alle støttespillere der ute som har et hjerte i klubben – venner og bekjente, familie, medlemmer og blodfans, kan hjelpe laget vårt med å vinne!
Du kan istedenfor en vaffel på loppemarkedet, loddsalg på butikken eller kakesalg på døra, støtte vår digitale dugnad ❤️
Ditt bidrag vil være med på å støtte arbeidet med å skape god aktivitet, positive miljøer, idrettsglede og fellesskap i lokalmiljøene.
Stem frem ditt favorittlag!
Klubben i mitt hjerte er en årlig kampanje i regi av Norges Idrettsforbund, P4, SpareBank 1 og Spleis. 400 000 kroner skal deles ut til lag og klubber i perioden 14-27 november. Hjelp favorittlaget ditt med å vinne flotte pengepremier ved å stemme på oss!

Del:
Skroll til toppen